Wakacje w filiach bibliotecznych

Filia w Straduni

18 lipca odbyło się kolejne spotkanie wakacyjne z dziećmi w bibliotece w Straduni. Tym razem odwiedziliśmy dwa skrajnie różne kontynenty, jakimi są Antarktyda i Australia. Dzieci poznały wiele ciekawostek dotyczących tych kontynentów, sprawdziły jakie zwierzęta tam żyją, a w czasie odwiedzin u dzielnego "Pingwinka"  i małego "Kangurka" wzięły udział w " tańcu pingwina" i "treningu kangura". Dzieci bawiły się świetnie.

wakacje 5Stradunia.png  wakacje7Stradunia.png

25 lipca w bibliotece w Straduni odbyło się ostatnie wakacyjne spotkanie z dziećmi z cyklu "podróż przez kontynenty". Naszą podróż zakończyliśmy w Europie, więc tym razem dzieci same podawały informacje i ciekawostki na temat naszego kontynentu.
Potem były gry i zabawy z chustą animacyjną, były przekąski, a na koniec dzieci wysłały na cały świat balonowe pozdrowienia z wakacji w bibliotece.
Dziękujemy bardzo uczestnikom wszystkich naszych wakacyjnych spotkań za wspaniałą zabawę, a mamom za zaangażowanie i pomoc:)
 
wakacje6 Stradunia.jpeg
 

Filia w Brożcu

W bibliotece w Brożcu zajęcia wakacyjne za nami. Spotkaliśmy się 4 lipca w kameralnym gronie starszych uczniów by porozmawiać o ulubionych książkach ,upiec smaczną pizzę i nasycić głód dobrego kina z filmem" Całkiem zabawna historia" Było pysznie i zabawnie:-) W ramach spotkania z młodszymi dziećmi poznaliśmy etapy powstawania książki oraz drogi, jaką musi ona odbyć począwszy od jej powstania a zakończywszy na czytelniku, który wypożycza ją w bibliotece. Było twórczo, bo powstały piękne projekty okładek oraz zakładki do książek. Głód czytelniczy także został zaspokojony

 

 Filia w Rozkochowie

Podczas zajęć wakacyjnych w bibliotece w Rozkochowie towarzyszyła nam nietuzinkowa postać - lubiana przez dzieci i rezolutna Basia.
Z nią przeżywaliśmy przygody i świetnie się bawiliśmy, zobaczcie sami:-)
 

 

Opublikował(a): Edyta Garus Data publikacji: 09-08-2022 14:11 Modyfikował(a): Edyta Garus Data modyfikacji: 09-08-2022 15:03

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góryPrzewiń do góry